O NÁS - Nakos

NAKOS, spol. s r.o.
Komenského 134, 549 01 Nové Město nad Metují
English
Přejít na obsah

O nás
Společnost Nakos byla založena v roce 1997. Ještě než jsme se pustili do vlastní výroby úspěšně jsme řadu let obchodovali plný sortiment hygienického zboží. Právě proto v současné době můžeme nabídnout řadu položek pro osobní hygienu které máme skladem, případně jsme schopni tyto vyrobit u našich zahraničních partnerů i pod Vaší značkou.

Vlastní výroba je realizována na dvou výrobních linkách s kapacitou až 3,5 milionů krabiček měsíčně. Nejmodernější technologie umožňuje vysokou variabilitu výroby a realizaci variant produktů v krátkém čase.

Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá obchodní zkušenost na trhu, která nám umožňuje vyvíjet a  nabízet sortiment výrobků, které spolehlivě nalézají své uplatnění na trhu hygienických potřeb.
 
Společnost se zabývá  vlastním vývojem různých aplikací výrobních postupů i výrobků. V poslední době se orientuje na design obalů boxů k podpoře prodejnosti papírových kapesníčků a na vývoj aplikace parfemací a balsamových přísad.

Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost v plnění jednotlivých zakázek.

Pro individuální požadavky zákazníků jsme uvedli do života  projekt "kapesníčky na míru", kde se svými partnery v projektu vytváříme prostor pro realizaci vlastních požadavků individuálních brandů v nákladu již od 2000 ks. Toto nebylo do současné doby strojově možné, veškeré tyto iniciativy se dosud realizují ručním zpracováním a přebalováním již jednou vyrobeného zboží. Zároveň tento projekt umožňuje realizaci výroby individuálních designů v plném hygienickém standardu i s hygienickým okénkem s folií nebo papírem. Nabízíme různé tvary krabiček - kostka, kvádr, jehlan, šestihran, autokrabička, různé druhy povrchových úprav.

V současné době prochází společnost řadou certifikačních procesů standardizujících výrobní procesy dle nejnovějších požadavků EU - Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
2017 NAKOS, spol. s. r.o., Komenského 134, 549 01 Nové Město nad Metují, IČO 25272055
Návrat na obsah